Krajina

Tradice

Jsme česká obchodní společnost a specializujeme se na dovoz a distribuci nealkoholických nápojů. Navazujeme na zkušenosti a tradici a přivážíme ze světa zajímavé výrobky, kterými inspirujeme naše zákazníky při poznávání nových chutí, ingrediencí a receptur z jiných kultur i oblastí. Jsme velmi hrdí na to , že naše výrobky si čeští a evropští zákazníci oblíbili. Jsme výhradními distributory našich klíčových produktů - řady LYNCH HOT APPLE a CHATTE – chai latte.

Hot Apple

Instantní nealkoholický nápoj

Hot Apple

Horké jablko vyrobené dle kanadské receptury osvědčené po desítky let v zemi svého původu jsme v roce 1997 jsme na český trh přivezli právě my. Nápoj s atmosférou hor zákazníkům zachutnal, mimo jiné i jako skvělá alternativa kávy nebo čaje.Záhy následovaly další příchutě – Horká brusinka, Horká hruškaa Horký javor, které se staly součástí nabídky v mnoha restauracích.

koupit

Inovace / Zdravý směr

V naší obchodní činnosti nespoléháme pouze na tradici ale sledujeme i nastupující trend, kdy zákazník projevuje stále větší zájem o výrobky co nejméně (nebo vůbec) průmyslově zpracované. Proto do našeho sortimentu nově zařazujeme i výrobky, které tyto náročné požadavky splňují, aniž by tím byla dotčena jejich chuťová či vzhledová atraktivnost. Naše zdravé mlsy zůstanou pochoutkou a ještě podpoří Vaši dobrou kondici a zdraví.


Slova majitelů


Našim váženým zákazníkům:

Úspěšně navazujeme na nadstandardní až osobní vztah s rodinou LYNCH a na tradici, kdy Vám již více než 25 let můžeme přinášet lahodnou chuť a vůni našich speciálních kanadských horkých nápojů. Doufáme, že je máte rádi a že své potěšení sdílíte i se svou rodinou a přáteli. Užívejte si a vychutnávejte další z malých radostí života.
JPlus Hot Apple s.r.o.