Krajina

Tradice

Jsme kanadsko-česká obchodní společnost a specializujeme se na dovoz a distribuci nealkoholických nápojů.Už od roku 1997 přivážíme ze světa zajímavé výrobky, kterými inspirujeme naše zákazníky při poznávání nových chutí, ingrediencí a receptur z jiných kultur i oblastí. Jsme velmi hrdí na to , že naše výrobky si čeští zákazníci oblíbili. Jsme výhradními distributory našich klíčových produktů - řady HOT APPLE, GAT FOOD ovocné koncentráty a CHATTE – chai latte.

Hot Apple

Instantní nealkoholický nápoj

Hot Apple

Horké jablko vyrobené dle kanadské receptury osvědčené po desítky let v zemi svého původu jsme v roce 1997 jsme na český trh přivezli právě my. Nápoj s atmosférou hor zákazníkům zachutnal, mimo jiné i jako skvělá alternativa kávy nebo čaje.Záhy následovaly další příchutě – Horká brusinka, Horká hruškaa Horký javor, které se staly součástí nabídky v mnoha restauracích.

koupit

Inovace / Zdravý směr

V naší obchodní činnosti nespoléháme pouze na tradici ale sledujeme i nastupující trend, kdy zákazník projevuje stále větší zájem o výrobky co nejméně (nebo vůbec) průmyslově zpracované. Proto do našeho sortimentu nově zařazujeme i výrobky, které tyto náročné požadavky splňují, aniž by tím byla dotčena jejich chuťová či vzhledová atraktivnost. Naše zdravé mlsy zůstanou pochoutkou a ještě podpoří Vaši dobrou kondici a zdraví.


slova majitele


Našim váženým zákazníkům:

Díky našemu nadstandardnímu až osobnímu vztahu s rodinou LYNCH Vám již více než 25 let můžeme přinášet lahodnou chuť a vůni našich speciálních kanadských horkých nápojů. Doufáme, že je máte rádi a že své potěšení sdílíte i se svou rodinou a přáteli. Užívejte si a vychutnávejte další z malých radostí života.
Jory Kesten, rodina JPLUS, majitel

Pomáháme

Ne všude na světě je lidem tak, jak by si přáli nebo zasloužili. A tak jsme v rámci adopce na dálku doprovodili malého indického chlapce z chudé rodiny od jeho 9 let až po dospělost.

Jelikož "náš" Shreyas G. v březnu ukončil své VŠ vzdělání, byla naše podpora ukončena. Teď začínáme psát další příběh našeho "děťátka na dálku" - nyní malé africké rošťandy Kadiatou.

Pomáháme dětem
ČmeláčekSOS dětské vesničkydialogUnicef

Pravidelně také přispíváme dalším organizacím a charitativním projektům, např. UNICEF, SOS dětské vesničky, Čmeláček apod.